بهترین پزیشن برای باردار شدن

#1
پوزیشن Missionary: لندری می گوید این پوزیشن تلاش واقعی انسان با جاذبه را به نفع شما قرار می دهد. (با گفتن این، ما حدس می زنیم كه احتمالاً از محبوب ترین موقعیت های جنسی برای داشتن یک كودك است.) در این حالت زن به پشت دراز می کشد و رو به سقف دارد در حالی که مرد بالا قرار می گیرد. در حالت هایی که زن در بالا قرار می گیرد، اسپرم ها باید در بالادست حرکت كنند اما در این موقعیت که مرد در بالا قرار دارد اجازه می دهد كه اسپرم ها به راحتی به داخل واژن شما جریان پیدا كنند. برای اثربخشی بیشتر، بالشی را در زیر خود قرار دهید که می تواند زاویه حتی مطلوب تری برای ورود اسپرم ایجاد کند.
 2. پوزیشن Doggie style: هر موقعیتی که امکان نفوذ عمیق را فراهم کند می تواند به اسپرم کمک کند تا حد ممکن به دهانه رحم نزدیک شود. در این حالت زن چهار دست و پا قرار می گیرد و باسن را به سمت بالا قرار می دهد و مرد در پشت او قرار می گیرد.
 3. پوزیشن Legs on shoulders: این روش شبیه به روش Missionary است که در آن زن در حین مقاربت، پاهای خود را بر روی شانه های شریک زندگی خود می گذارد. این موقعیت باعث می شود اسپرم ها در حد ممکن به دهانه رحم نزدیک شوند و در عین حال از مزیت جاذبه نیز برخوردار باشد.
 4. پوزیشن Coital Alignment Technique) cat): فکر می کنید Missionary برای شما مناسب نیست؟ این موقعیت ممکن است در کمک به  زن مؤثر باشد (که مشخص است که عاملی برای باردار شدن نیست اما این یک امتیاز اضافی محسوب می شود) ضمن اینکه اسپرم ها را رو به پایین حرکت می کنند. زن زانوها را دراز می کند تا قسمت تحتانی تنه مرد بین آنها قرار بگیرد. سپس زن و مرد به جای فشار آوردن، لگن های خود را با ریتمی جمع می کنند که هنوز هم به شما کمک می کند تا نیروی جاذبه را به دست آورید. به این روش تکنیک هم ترازی مقاربتی می گویند.
 تور زمینی باکو
 5. پوزیشن Reverse cowgirl: از هر 5 زن یک زن دارای رحم رو به عقب یا aka retroverted است و اگر شما هم در بین آنها باشید، این ممکن است بهترین موقعیت جنسی برای باردار شدن باشد. در این حالت، مرد دراز می کشد، زن روی شریک زندگی خود قرار گرفته است و پشت به او دارد و زاویه ورود منحصر به فردی را فراهم می کند. شما نمی دانید که رحم رو به عقب دارید یا نه، بنابراین چرا این موقعیت را به هر حال، فقط به صورت موردی (و فقط برای تفریح) امتحان نمی کنید؟
تور گرجستان
 6. پوزیشن Side-by-side scissors: در موقعیت قیچی بغل به بغل، شما در کنار هم و روبروی یکدیگر قرار می گیرید، پاهای زن مانند قیچی باز می شود و مرد وارد می شود. این موقعیت همچنین می تواند باعث ورود عمیق شود که ممکن است اسپرم را به سرعت به گردن رحم برساند.
 7. پوزیشن Rear entry: همانطور که زن بر روی شکم خود قرار دارد، مرد از پشت سر وارد می شود. بر اساس یک مطالعه ژورنالی از رابطه جنسی و زناشویی درمانی که یافته ها را با MRI مستند ساخت، این وضعیت عمیق ممکن است باعث شود آلت تناسلی عمیق تر در قسمت واژن نسبت به موقعیت Missionary قرار بگیرد.
تور باکو
 8. پوزیشن Wheelbarrow: لازم نیست ژیمناستیک کار باشید تا این مورد را امتحان کنید اما مطمئناً در بین پرماجرا ترین موقعیت های جنسی برای باردار شدن قرار می گیرد. همچنین قطعاً ارتباطی با داشتن کودک ندارد بنابراین می توانید آن را نادیده بگیرید اما شاید هم امتحان کردنش را دوست داشته باشید؟ زن در موقعیتی مانند یک چرخ دستی قرار دارد چه روی زمین و چه در رختخواب باشد (می توانید روی آرنج های خود نیز استراحت کنید). مرد پاهای زن را در دست گرفته و ران های او را بالا آورده و از پشت سر آلتش را وارد واژن می کند و این باعث می شود تا نفوذ عمیقی حاصل شود که می تواند اسپرم را به تخمک نزدیک کند.
تور استانبول


Re: بهترین پزیشن برای باردار شدن

#4
با توجه به سفارش متخصصین، زنان باردار باید بیشتر از قبل به تغذیه خود اهمیت دهند زیرا که تغذیه ی مناسب می تواند دوران بارداری سالمی را برای خانم فراهم آورد و در نتیجه رشد مطلوب جنین را در پی خواهد داشت.

http://bardaridanestani.parsiblog.com/Posts/3/ليستي از غذاهاي مضر در بارداري/
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان